loading

Elektripaigaldiste ehitus ja uuendamine

Ettevõte ELEKTRO OÜ on teie usaldusväärne partner elektripaigaldise ehitamisel ja uuendamisel. Töötame 24 tundi ööpäevas ja 7 päeva nädalas.

 

Ärge usaldage elektrimontaažitöid amatööridele, sest nii võite kokku puutuda paljude erinevate elektrotehniliste probleemidega. Meie ettevõttes töötavad vaid kogenud ja professionaalsed spetsialistid. Kasutame oma töös eranditult kontrollitud kulumaterjale tuntut tootjatelt, nagu Legrand, ABB, Schneider Electric jt. Klientidele pakume materjale soodsate hulgihindadega. See on võimaldanud meil alandada hinnakirja kuni 10%. Kasutame vaid professionaalseid elektrimontaažiseadmeid. Kõik see tagab meie teenuste hea kvaliteedi ning võimaldab meil pakkuda 2-aastast garantiid kõikidele elektrimontaažitöödele.

 

Elektrivarustuse projekteerimine

 

Lisaks elektrimontaažitöödele tegeleb meie ettevõte ka elektrivarustuse projekteerimisega ning kooskõlastuste ja juurdepääsuaktide saamise korraldamisega. Vajadusel osutame tehnilist ja projekti järelevalvet ning viime läbi elektrienergia auditi.

 

Teenuste garantii — 2 aastat

 

Pakume teenuseid kõikide elektrimontaažitööde tegemiseks korterites, kontorites, eramajades ning kaubandus- ja tootmishoonetes. Meie spetsialistid on suure töökogemuse ja kõrge kvalifikatsiooniga.  Nõuetele vastavad ja usaldusväärsed elektrisüsteemid on teie edaspidise ohutuse pandiks.Tellige professionaalsed teenused täna ning teie kulud on homme väiksemad.

Meie aadress:
Paul Pinna 8, 13615 Tallinn
Helistage meile:
+372 58 95 2000
Millal me töötame:
E-R: 9.00-17.00
Avariiväljakutsed 24H

    Võtke ühendust